Gabióny  sú skvelým spôsobom, ako postaviť moderný a funkčný plot. Kombináciou ocele s kameňom, kamenivom alebo akýmkoľvek vybraným výplňovým materiálom získame efektnú, pevnú, trvácnu a sofistikovanú formu plotu. Zároveň dávajú neobmedzené možnosti usporiadania podľa vašej individuálnej predstavy.

Naše gabióny dokonale ladia s budovami s moderným dizajnom a zapadajú do tradičnej krajiny, a preto sú dnes tak obľúbeným a zaujímavým spôsobom hospodárenia s priestorom.

Typicky sa na plnenie gabionových košov používa žula, rula alebo kamienok, ale toto je len návrh, pretože typ použitej náplne závisí od individuálneho vkusu a želaní zákazníka.

Gabiónové koše vďaka technológii zvárania, spĺňajúce všetky normy týkajúce sa ochrany proti korózii vyznačujú veľmi vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu. Navyše žiarové zinkovanie znamená, že inštalovaný plot si dlhé roky nevyžaduje údržbu a výplň je vynikajúcou akustickou izoláciou.

Naše gabionové koše sú spojené len svorníkmi a nerezovými kovaniami a ich usporiadanie optimálne chráni gabiony pred deformáciou v dôsledku vysokých dilatačných síl.

Ako výrobca poskytujeme aj poradenstvo a komplexnú montáž gabionových košov bez výplne a s akoukoľvek vami zvolenou výplňou. Ku každému projektu pristupujeme individuálne s ohľadom na všetky vaše potreby a očakávania.

Gabióny sú našou vášňou a naša predstavivosť je jediným prvkom obmedzujúcim ich použitie v našom priestore.